Project Cars’ın Wii U Sürümünden Yeni Detaylar!

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve yeni nesil konsollar ve PC platformu için çıkış yapan Project Cars‘ın Wii U sürümünün teknik detayları ile ilgili birkaç bilgi oyuncular ile paylaşıldı.

Yeni nesil konsollar ve PC platformu için başarılı bir şekilde çıkışını gerçekleştiren Project Cars için ilk teknik detaylar paylaşıldı. Geliştirici ekibin başkanı olan Ian Bell oyunun resmi forumu üzerinden oyunculara Project Cars’ın Wii U üzerinde şuanda 23 FPS’de çalıştığını söyledi. Ek olarak Bell uzun uğraşlar sonucunda Project Cars’ın Wii U üzerinde 30 FPS’de çalıştırabileceklerini oyuncular ile paylaştı.

7 Mayıs‘da Pc, Ps4 ve Xbox One için satışa sunulan Project Cars’ın Wii U ve Steam OS sürümlerinin bu yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyor. Wii U ve Steam OS sürümlerinin çıkış tarihi henüz bilinmeyen Project Cars’ın Wii U’da 720p çözünürlüğünde çalışacağını belirtelim. Bu yılın sonlarında Wii U ve Steam OS için çıkış yapması beklenen Project Cars’ın çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)