Real Racing 3 Yeni Kişiselleştirme güncellemesi

Günümüzde mobil cihazların kullanımının artmasıyla birlikte gelişen teknik özellik yapıları, oyun severleri mobil ortamda oyun oynamaya teşvik niteliğinde. Mobil cihazlar arasında şüphesiz en çok tutulan oyunlardan birisi de Real Racing 3, son getirmiş olduğu güncelleme ile kişiselleştirme ayarlarına izin veren Real Racing 3 bu güncellemesi ile oyun severleri kendine bağladı yeni gelen bu özellikler ile araçlarınızı farklı modellerde güncelleyebilirsiniz.

Daha önceki sürümlerde sadece aracın rengini değiştirmeye imkan tanıyan oyun, bu güncelleme ile birlikte araçlara farklı şekiller ile süsleme imkanı sağlıyor. Kişiselleştirdiğiniz araçlarınızın yine yeni eklenen “Photo Mode” özelliği ile fotoğraflarını çekebilir ve sosyal medya üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

 

Bu özelliklerin yanında ayrıca güncelleme ile oyuna; Aston Martin’s DB9, Vanquish ve V12 Vantage S araçları dahil ediliyor. iOS 7‘nin getirdiği yenilik olan MFI Game Controllers API’si de oyuna eklenerek iOS cihazlarınızda oyunu kontrolcü ile oynama fırsatı da bu güncelleme ile doğuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)