Samsung S6 Edge Plus kılıf

Verus S6 Edge Plus Kılıfları ile Dijital Yaşamdaki Lüks Dokunuşlar

             Samsung yeni sırrını açıkladı! Samsung S6 Edge Plus. Hepimiz telefonumuzu korumak için farklı ihtiyaçlarımızın karşılanmasını isteriz. Ama bazı telefon kılıfları vardır ki kaliteli korumaları ve sıra dışı dizaynlarıyla diğerlerinin önüne çıkar.

Güçlü, güzel ve tasarımıyla dikkat çeken telefonunuz için seçeceğiniz kaliteli bir Verus Samsung S6 Edge Plus kılıf ile dijital yaşamınıza lüks bir dokunuş getirebilirsiniz. Verus tarafından Samsung S6 serisine özel tasarlanan, telefonunuza birebir uyan Samsung Galaxy S6 Edge Plus Case Dandy Layered kılıf, aynı zamanda cüzdan görevi gören bir muhafaza sunuyor. Telefon kılıfınıza kartlarınızı, nüfus cüzdanınızı hatta paranızı koyabilirsiniz. Kaliteli stili ve manyetik kilitli kapanış özelliği ile zarif bir biçimde telefonunuzu sarıyor. Telefonunuzu gereksiz bir hacimde göstermiyor.

Samsung S6 Edge Plus kılıf1

Telefonu sıkıca tuttuğu için darbelere karşı güvenli. Verus kılıflar elinizde emanet gibi durmuyor ve kaliteli malzemesi sayesinde kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Neredeyse telefonunuz kadar güzel ve gösterişli, bu deri kılıflar, ön yüzeydeki hoparlör delikleri sayesinde, kılıfın kapağını açmadan da gelen aramaları cevaplamanızı sağlıyor. Kılıfta güç ve hoparlör düğmeleri şık oyuntularla belirlenmiş. Üç renk seçeneği ile kırmızı, kahverengi, siyah, elegans görünümden vazgeçmeyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Telefonunun doğal güzelliğinin her an parıldamasını isteyenler için ise Verus Samsung Galaxy S6 Edge Plus High Pro Shield modeli Samsung S6 Edge Plus kılıf öne çıkıyor. Kibar, fonksiyonel ve pratik bir yapıya sahiptir. Kapağın dörtkenarındaki çıkıntılar sayesinde telefonunuz yüz üstü düştüğünde bile zemine değmiyor ve telefona tam bir koruma sağlıyor. Telefonun inceliğini vurgulayan kapak, telefonun güvenliğini riske atmayacak şekilde dizayn edilmiş. Hafif olduğu için telefonu ağırlaştırmıyor. Dış yüzey sert olmasına rağmen iç yüzeyde darbeleri önleyici yastıklar kullanılmış. Volüm ve güç düğmesi oyuntuları, bu bölümlere rahat ulaşımı sağlıyor. Kamera oyuntusu konik bir yatak biçimindedir. Beş farklı renk seçeneği ile, mavi, kırmızı, gümüş, gri, altın, elektronik severlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Şimdiden en iyi telefon kapakları sıralamasında, ilk onda yerini aldı.

Samsung S6 Edge Plus kılıf2            Telefonumuzu korumak için telefon kılıfı veya kapak kullanmak zorunda olmak ama telefonunun gerçek renginden vazgeçmek istememek. Bu tür ihtiyaç sahiplerine şeffaf koruma sağlayan Verus Samsung Galaxy S6 Edge Plus Crystal Bumper modeli ise Samsung S6 Edge Plus kapak, telefonunuz için transparan bir kalkan görevi görüyor. Kristal netlikteki sırt koruması, pembe, gümüş, yeşil, altın sarısı ve gri renklerle çerçevelenmiş.

Telefonunuza adeta bir eldiven gibi oturan bu şeffaf kılıflar, telefona kaba bir görünüm vermiyor. Telefonun yanında yer alan, güç düğmesi, ses gibi düğmeler için yerine tam oturan oyuntular, telefona zarafetinden bir şey kaybettirmiyor. Dörtkenarındaki yükseltiler, telefonu, düştüğünde çizilmelere ve ekrana alacağı darbelere karşı koruyor. Esnek ve yumuşak bir yapıya sahip olan bu kılıfın ham maddesi, thermo plastik poliüretan.  Telefonun ısınmasını engelliyor. Darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Su geçirmiyor. Hafif bir madde olduğu için telefonu ağırlaştırmıyor.

Peki, banka kartlarınızı telefonunuzun arkasında saklama fikrine ne dersiniz? Verus Samsung Galaxy S6 Edge Plus Case Damda Slide kılıf aynı zamanda sizin kartlığınız olsun. Ergonomik sürgüsü sayesinde korumaya aldığınız kartlarınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz. Kartlık taşıma sorununa çözüm getiren bu telefon kılıfı, hafif olduğu için gözde tercihler arasında yer alıyor. İki kartlık hacmi olan bu kılıf, kullanıcılara zekice ve konforlu bir alternatif sunuyor.

Samsung S6 Edge Plus kılıf3            Darbeleri emici özellikte dizayn edilmiş yastıklarla çevrili kart koruma ve saklama bölümü, deseniyle de göz alıcı. Cüzdanınızı evde bırakıp sadece telefonunuzla dışarı çıkma olanağı sağlıyor. Bayanların, katıldıkları özel gecelerde kullanmak zorunda oldukları küçük abiye çantalara artık hem cüzdanlarını hem de telefonlarını yerleştirmeye çalışma dertlerine bir son gibi görünüyor. Artık sadece bir telefon yeterli olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

1 Comment

  1. Tamer Uzun

    Eylül 4, 2015 at 11:42 am

    Verus kılıf modelleri gerçekten çok sağlam ve göz okşayıcı tarzda, dandy layered deri grubu gerçekten etkileyici duruyor.