Sarıyer kombi servisi ve bakımları

kombi-servisi

Merhabalar bu yazımızda İstanbul’un avrupa yakasında faaliyet gösteren bir kombi firmasının tanımını yapmak istiyorum. Firmamız Sarıyer kombi servisi olarak hizmet sağlarken aynı zamanda kombi bakımı gibi hizmetleride beraberinde gerçekleştirmekte. Sektöründe öncü teknik servis firmaları arasında yer alan sarıyer kombi servisi, sadece sarıyer ilçesinde değil bebek kombi servisi ve eyüp kombi servisi olarak en geç 24 saat servis sözü ile tüm teknik arızalara çözüm bulmakta.

Bu tanıtımı yapmamıza iten etken ise servis firmasının yaptığı işlemlerin garanti altında olması ve sornadan yaşanacak her sorunun çözümüne garanti vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına tanık olmamızdan kaynaklı.

Firma yetkililerinden aldığımız bilgi doğrultusunda, kayıt oluşturuken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta vereceğiniz adres bilgilerinin güncel olması ve beraberinde kombi üzerinde yaşadığınız sorunlar hakkında detaylı bir not bırakmanız. Bu detaylı not içerisinde kombi arızasının hata kodu yada meydana gelen sorun detaylandırılabilir. Peki bunlar nelerdir ? Petekler üzerinde meydana gelen sorunlardan birisi de bir kısmının ısınıp bir kısmının ısnmaması yada kombi altından akan sular buna takiben vanalar üzerinden akan sular, hepsinin bir çok sebebi olabileceği gibi bu konularla teknik konularda bilgili kişilerin ilgilenmesi cihazınız ve sağlığınız için en iyisi olacaktır.

Güncelleme, kış ayları yaklaşıyor arkadaşlar, bizler genellikle bir sorun olmadan evimizdeki cihazlar üzerine bakım yaptırmayan kişileriz. Sizlere tavsiyem uzun zamandır kombileriniz üzerinde bir bakım işlemi gerçekleştirmediyseniz şimdi tam sırası, özellikle fiyatlar henüz şu aylarda ucuzken yapılması en mantıklısı olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)