Sihirli Pati mobil oyun tanıtımı

Sihirli pati indir, sihirli pati ne zaman çıkacak

Yerli mobil oyun geliştiricilerine ve eSpor alanına desteklerimiz devam ederken, oyun tanıtımlarımıza bir yenisini eklemek istedim, işte Sihirli pati oyunumuz ve tanıtımı.

Netmarble Turkey; yepyeni, rengârenk bulmaca oyunu olan Sihirli Pati oyununu çok kısa bir süre sonra kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor… Sihirli Pati adlı oyun 5 Mart itibariyle hem App Store hem de Google Play’de tamamen ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Sihirli Pati’de, bir zamanlar normal bir çocuk olan ve büyülü bir kediye dönüştürülen Cesur, arkadaşlarını Zalim Büyücü Sansar’ın elinden kurtarmak ve arkadaşlarını hayvana dönüştüren büyüyü bozmak zorundadır. Bu zorlu mücadelede oyuncular en zor seviyelere geçmek için renk eşleştirme ve güçlendirici için blokları döndürerek düşürmede ve yapbozları çözmede Cesur’a yardım edecekler. Güçlü büyüler baş düşmanları ve engelleri geçmenizi sağlayabilir; ama her seviye Sansar’ın yapboz çözmesini zorlaştıracak sorunlarla birlikte gelmektedir…

sihirli-pati-oyunu

Şirketin kalite anlayışına uyan, Sihirli Pati, bu yapboz blok macerasına yüksek üretim değeri ve yeniden oynanabilirliği getirmektedir. Skor sıralaması oyuncuları bir araya getirmekte ve oyuncuların blok blok Sansar’ın laneti bozarken birincilik için mücadele etmelerini sağlamaktadır.

Sihirli Pati, 5 Mart 2015 tarihi itibariyle App Store’dan ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunun Facebook versiyonu ise “Magic Cat Story” adıyla yayındadır.

12 Mart 2015 Güncellemesi : Arkadaşlara hepinize tekrardan merhaba, daha öncesinde tanıtımını sağladğımız sihirli pati oyunu mağazalarda yerini aldı aşağıdaki bağlantılardan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play’den indirmek için: play.google.com/store/apps/details?id=com.cjnetmarble.block

App Store’dan indirmek için: itunes.apple.com/us/app/magic-cat-story/id908907896?mt=8

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)