Spectre 007 Filmi, Efsane devam ediyor

Sinema filmleri severler için James Bond serisi denilince iki kere düşünülür ve yorumlanır, ünlü aksiyon, casusluk ikilemesindeki film serimizin son filmi Spectre 06 Kasım 2015 tarihinde vizyonda olacak, takipçilerin merakla beklediği aksiyon filminin başrollerinde 2006 yılından beri 007 ajan karakterimizi canlandıran Daniel Craig var. Daniel en iyi James Bond’lar arasında da oldukça popüler bir sıralamaya sahip.

James Bond film serisi hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlarımız için James Bond Ian Fleming kaleminden çıkan, 1952’de yaratılan hayalî bir İngiliz ajan karakteridir. James Bond üzerine bir çok roman ve hikaye yazılmıştır. 1960’lı yıllarından başından beri de beyaz perdeye aktarılmaya devam etmiştir.

Spectre Film Konusu

Son film Spectre‘da ise ünlü ajanımız Bond bir takım olaylar sonrasında kendisini Roma’da bulur, burada Spectre adında gizli bir yapılanmadan haberi olur, bu gizli ve tehlikeli örgütü araştırmaya devam ettikçe olaylar hiçte planladığı gibi gitmez ve örgüt ile bir takım bağlarının olduğunu görür. Roma olaylarından önce bir takım tartışmalı olaylara karışan Bond için güven sorgulaması yapılmaktadır, Bond tüm bu problemlere rağmen odaklandığı işini bitirmeye kararlıdır. Yine aksiyon ve casusluk türünde 2015 yılının son çeyreğinde izleyebileceğimiz en iyi filmler arasında yer alacak bir yapım.

Spectre film oyuncuları

spectre-film-oyuncuları

Spectre film fragmanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)