Spor Toto Süper Lig Fifa 15’te

Fifa 15 bu sene bize 2 sürpriz birden getirdi.

1. Sürpriz ;

Electronic Arts, Eylül 2014’te çıkacak olan Fifa 15’te Türkiye Süper Ligi’nin yer alacağını açıkladı.Fifa 15‘te bu sene Spor Toto Süper Lig‘teki 18 takımın orjinal amblemleri ve formalarıyla oynayabileceksiniz.

2. Sürpriz ;

Fifa 15’in bu sene Türkiye’deki oyun Kapaklarında Milli Futbolcumuz Arda Turan yer alacak.

Fifa 15’in bu seneki yenilikleri bunlarla da bitmiyor.

Yeni Nesil Kaleciler

FIFA 15 ile yeni nesil kaleciler tabiri caizse çok uyanık. Oyunu ve pozisyonları sürekli okuyan, daha akıcı hareketlere sahip ve gerçek hayattaki kaleciler gibi düşünen bir yapıda olacaklar.

Gol Çizgisi Teknolojisi

EA Sports, FIFA 15’de Gol Çizgisi Teknolojisi‘nin de yer alacağını duyurdu. Hepimizin, 2014 Dünya kupasından aşina olduğu bu özelliği FIFA 15 içerisinde görmek ilginç bir deneyim olacak.

Çeviklik ve Kontrol

FIFA 15 ile oyuncuları kontrol ederken, dengeyi ve gerçekçiliği çok daha iyi hissedeceksiniz. FIFA 15’de pas veya şut attığınızda ya da top bir oyuncudan sektiğinde topun dönüş yönü çok daha gerçekçi.Adam adama mücadelelerin şekli de değişiyor. Oyuncular artık, rakiplerini toptan uzaklaştırmak için tüm vucütlarını kullanacaklar. Yatarak müdahelelerde defans oyuncuları topu rakiplerinden söküp alabilecek.

Duygu Yoğunluğu

FIFA 15 gerçekçilik konusunda bizlere müthiş özellikler sunuyor. Maç boyunca, duygusal zeka, sahadaki 22 oyuncuyla bağlantılı olacak ve bu oyuncuları da bir birine bağlayacak. Her oyuncunun, sahadaki diğer tüm oyuncularla ilgili, maçın gidişatına göre olumlu veya olumsuz  bir davranışı ve hissiyatı olacak. Artık FIFA 15 de, maçın hikayesini oyuncuların gözünden anlatacak 600 üzerinde duygu animasyonu var.

Bu yıl oyunu daha önce hiç olmadığı kadar hissedeceksiniz.Yeni Yazımda Görüşmek Üzere.Hoşça Kalın 🙂

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)