Takip 3 Film yorumları, Taken 3 Tanıtımı

Taken 3, Takip 3, film müzikleri, konusu, yorumları.

Başrolde usta oyuncu Liam Neeson‘ın yer aldığı aksiyon,gerilim, suç üçlemesinde başarılı bir seri, birinci film ile güzel bir kitle edinen Taken (Takip) filmi 2. filmi ile sevenleriyle tekrardan buluşmuştu, ülkemiz sınırları içinde gerçekleşen bir çok sahnesi bulunan Taken 2 (Takip 2) filmi bir süre tartışmalara konu olmuştu. Ne olursa olsun, usta oyuncu  Liam Neeson’ın eskimeyen karizması ve usta oyunculuğu ile türü itibariyle kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film olacağını söyleyebilirim, keza 2015 ilk aylarında benzer türde beklentimiz olan bir film yok.

Taken 3 (Takip 3) Konusundan biraz bahsetmek gerekirse, taken 1 ve 2’de büyük bir kovalama içine giren Bryan Mills eski bir devlet görevlisidir, askeri anlamda bir çok alanda uzmanlık seviyesinde yetkinlikleri olan Bryan Mills, uzun zaman önce işini bırakmış sakin bir hayat sürmektedir. İlk 2 filmde geçen aksiyonlardan sonra, ayrı olduğu eşiyle tekrardan barışma fırsatı yakalayan Bryan Mills kendini büyük bir karmaşanın içinde bulur, eşi yapılan bir saldırı sonucu ölür suç ise Bryan Mills’ın üzerine kalır.

İlerleyen günlerde tehdit mesajları alan Bryan Mills hayatta kalan tek varlığı kızı ve ölen karısı için büyük bir mücadeleye girişecektir. İşin kötü tarafı ise kötü adamlarla uğraşmak zorunda olan Bryan Mills birde FBI, CIA gibi devlet organlarıyla da uğraşmak zorundadır.

Tanıtım ve röportajlardan anladığımız kadarıyla, aksiyon ve suç türünde güzel bir film olacak işte Taken 3, Takip 3 fragmanı.

13.01.2015 Güncelleme : Geç olsun güç olmasın :), geçtiğimiz hafta sonu filmi sinemada izledik, Bryan Mills ile aksiyon sahnelerini bolca yaşadık, çok aşırı puan vereceğimiz bir film olmasa da Liam Neeson‘ın hatrına türü itibariyle izlenebilecek güzel bir film. Özellikle filmde akıl oyunlarına dahil olan farklı bir komiserin olması kovalamaca şeklinde geçen olaylara ayrı bir renk katmış. 

Film çıkış tarihi 9 Ocak 2015

Taken 3 Film müziği A Stutter

http://www.youtube.com/watch?v=q1AePLqwmT0

Takip 3 Film müziği Apparat – Goodbye

http://www.youtube.com/watch?v=q1AePLqwmT0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

3 Comments

 1. melek biricik

  Ocak 7, 2015 at 1:20 am

  arkadaşlarım izlemem için baskı yapıyor diyebilirim Takip 3 ü. ilk filmlerini izledim bununda fragmanı harikaymış

 2. osman

  Mart 23, 2015 at 10:05 am

  arkadaşlar filmin başındaki müziği bulamadım yardımcı olabililir misiniz ?

  • Ümit GÜNEŞ

   Mart 23, 2015 at 11:26 am

   Merhaba Osman, fragman müziğinden mi bahsediyorsun, film içindeki bir müzikse dakika ve saniyeyi söylersen arkadaşlar bulacaktır.