The Crew İçin Yeni Güncelleme Yayımlandı

Ubisoft, The Crew Speed araç paketi ve Speed Live güncellemesini oyuncular ile paylaştı. The Crew‘in ilk araç paketi güncellemesi olan Extreme Live‘ın ardından The Crew Speed Live güncellemesi yayımlandı.

Yayımlanan Speed Live isimli güncellemeyle oyuncuların karşısına tekrar çıkan geliştirici ekip bu sefer yeni görevler ve yeni PvP modu ile dikkatleri yine üzerine çekmiş oldu. Oyuna Speed Car Pack isimli ek paket ile Saleen S7 Twin-Turbo, Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black Series ve Alfa Romeo 4C isimli canavar niteliğindeki 4 araçda dahil edilmiş olacak. Bu ek pakete dahip olmak isteyen Season pass sahipleri bu ek pakete ücretsiz olarak sahip olabilirler. Ben Season pass sahibi değilim diyen oyuncular ise 16.09 TL ödeyerek ek pakete sahip olabilirler.

Güncelleme ile oyuna yeni eklenen bir diğer şey ise Eliminator isimli yeni PvP modu oldu. Eliminator isimli bu yeni mod minimum 2 kişi ve maksimum 8 kişiyi destekliyor. Bu modda rakibinizin aracının canını azaltarak yarış dışı yapmaya çalışıyorsunuz. Yeni yayımlanan Speed Live güncellemesinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)