The Wizarding World Online Duyuruldu

Bio-hazard Entertainment tarafından geliştirilme aşamasında olan Harry Potter temalı yeni MMO oyunu duyuruldu. Harry Potter temalı The Wizarding World Online resmi olarak duyuruldu.

Hanüz geliştirilme aşamasında olan yeni MMO oyunu The Wizarding World Online, birinci ve ikinci büyü savaşları arasında geçecek. Harry Potter temalı yeni oyunda büyücü düellolarına katılabilir Diagon YoluGringotts Bankası gibi yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Oyuna başladığımızda 2 yaşında olan Harry Potter’a ve oyunda bulunacak olan 200’den fazla büyücüye kütüphane gibi yerlerde yeni büyüleri öğretebilirsiniz.

Harry Potter film serisinden esinlenerek yapılan yeni MMO oyunu The Wizarding World Online‘da ilk zamanlarda okula giderek yeni büyüler öğreniyorsunuz daha sonrasında ise kaderinizi kendiniz belirleyip geceleri gizli gizli dolaşabilir ve düzenlenen gizli düellolara katılabilirsiniz. Oyun içi gizli dolaşmalarda yakalanmamaya dikkat etmelisiniz aksi taktirde oyun sizin binanıza eksi puan veriyor.

Bio-hazard Entertainment tarafından geliştirilen Harry Potter temalı The Wizarding World Online‘da besleyebileceğiniz evcil hayvanlara aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)