Ultra Rekabet Faktörü Güncellemesi Önizlemesi

Son dönemin gerek turnuvaları gerekse oyuncuların isteklerini karşılamasıyla kendinden çokça söz ettiren League of Legends oyunu, kendine eklemiş olduğu yeni oyun modu ile büyük ses getirdi. Ultra Rekabet Faktörü modu ile League of Legends’da herşey yerinden oynuyor diyebiliriz, tüm şampiyonları ektileyen bu oyun modunda Ryze,Kassadin gibi şampiyonlar oyundan silinmiş durumda değişen özelliklere değinmek gerekirse.

  • Tüm şampiyonlar, oyuna yeteneklerinin, özel aktiflerin ve sihirdar büyülerinin bekleme süresi %80 azalmış olarak başlayacak.
  • Büyü yapmak eğlenceli, ama mananın bitmesi değil. Mana ve enerji bedelleri kaldırıldı.
  • Nişancıların megatonla hasar verebilmeleri için uzun menzilli saldıran şampiyonların saldırı hızı iki katına çıkarıldı.

Ultra Rekabet Faktörü Güncellemesi Tanıtımı

Ultra Rekabet Faktörü Güncellemesi Önizlemesi | izlesene.com

Riot ekibinden bazı notlar ;

Oyun genelindeki değişiklikler

ultrarekabetleagueoflegends

Ultra Rekabet Faktörü Eşyalar

Kartopu etkisi yaratan bir çok eşya oyundan kaldırılmış durumda bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

ultrarekabetsilineneşyalar

Ultra Rekabet Faktörü Diğer

ultrarekabetçarp

Eleştiri : Kişisel görüşüm olarak riot bu oyun modları ile oyuncuların tepkilerini ve hareketlerini yorumluyor, ilerleyen dönemlerde yada sezonlarda bu oyun modlarını kalıcı olarak görecek gibiyiz. Bununla birlikte riot en çok şikayet edilen konu olan, oyun düzenini bozan takım oyunundan bihaber kişileri yine unutmuş. Diğer bölgelerde olan şikayet sisteminin bizde uygulanmaması Türkiye sunucusunda oynayan oyuncular için büyük bir kayıp, fakat Riot ekibi bunu Türkiye serverında işleme sokarsa binlerce oyuncuyu kaybedeceğinin farkında bu olayın gerçekleşmesine daha bir kaç sezon olduğunu söyleyebilirim, tamamen sunucudaki kişilerin oyun içindeki algılarıyla ve olgunluklarıyla alakalı bir durum, en kötü olmadı Riot vazgeçilmez bir League Of Legends takipçisi yarattığında bu kayıpları göze alıp şikayet sistemini diğer bölgelerdeki gibi işleme sokacaktır.

Ultra rekabet faktörü güncellemesinden etkilenen şampiyonlar

ultrarekabetşampiyonlar ultrarekabetşampiyonlar2 ultrarekabetşampiyonlar3 ultrarekabetşampiyonlar4