Ultrasurf nedir, ne işe yarar?

Dünya genelinde sitelerin yasaklanması, engellenmesi bazen bizleri de etkileyebiliyor. Ulaşmak istediğimiz bilgiyi veya indirmek istediğimiz dosyaya erişim sağlayamayınca malum bizlerinde sinirleri bozuluyor. İşte tam bu sırada imdadımıza yasaklı sitelere giriş programı UltraSurf yetişiyor.

Peki bu programın artısı ve eksileri neler? Gibi soruları siz sormadan biz hemen cevaplayalım… Öncelikle Ultrasurf programının en büyük artısı tabiki ücretsiz olması. Fakat program boyutunun 2MB’dan bile küçük olması da doğrusu büyük bir avantaj. Bu size hem zaman tasarrufu sağlıycak hemde işlemlerinizi daha hızlı yapmanıza olanak tanıyacak.

Ultrasurf İndir

Şimdi gelelim asıl önemli soruya neden UltraSurf programını bu siteden indirmeliyim?

Sitemize Ultrasurf 15.04 dahil olmak üzere yüklenen tüm programlar zarar görmemeniz için  güvenlik taramasından ve çeşitli testlerden geçirilir. Bu sayede sizlerde sitemizde bulunan uygulama ve programları içiniz rahat bir şekilde indirebilirsiniz.

Ultrasurf indirdikten ve kurulumunu tamamladıktan sonra açık olan tarayıcınızı kapatıp tekrardan geri açarsanız olası aksiliklere karşı programın daha düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bizleri dinlediğiniz ve tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Daha fazla mobil uygulama ve masaüstü programlar için lütfen superuygulama.com sitemizi takip edin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)