Victor Frankenstein Film yorumu, incelemesi

Başrollerinde  Daniel Radcliffe,  James McAvoy gibi genç ve başarılı isimlerin yer aldığı Victor Frankenstein filmimiz 2015 yılının son çeyreğinde bizlerle olacak. Bilim-kurgu, dram, korku üçlemesinde beyaz perdeye aktarılan Victor Frankenstein klasik Frankenstein yapımları arasında en iyiler listesine girecek gibi.

 

 

 

2015 Victor Frankenstein Film konusu ve yorumu

Franskenstein film yorumu, kendisini mesleğine ve araştırmalarına adamış olan Victor Frankenstein bir bilim adamıdır, dünya üzerinde son yapılan araştırmalar ve geliştirilen teknikler bilim insanlarını bir adım daha öteye taşımış bunun sonucunda çok değerli çalışmalar ortaya çıkmıştır. Bu bilim adamları arasında çalışmalarından en çok söz ettiren isim ise Victor Frankenstein’dır. Yardımcı Igor ile birlikte insan vücudu üzerinde çalışmalar yapan Victor Frankenstein cansız bedenlere tekrar hayat verebilme konusu takıntı haline getirir, Igor ilk başlarda bu konuya soğuk baksa da sonrasında Victor Frankenstein’a yardımcı olmaya karar verir. Başarılı geçen bir kaç deney sonrasında Victor amacından biraz uzaklaşır ve farklı, kötü planları olan bir takım insanlar ile bağlantı kurar.

Sonrasında ise olaylar beklendiği gibi gitmez ve çok kötü bir hal alır, bu olaydan Victor’u geri döndürebilecek tek isim Igor’dur. Bilim-kurgu türünde 2015 yılı son çeyreğinde izleyebileceğimiz güzel yapımlardan birisi.

Victor Frankenstein oyuncuları

Victor-Frankenstein-oyuncuları

Victor Frankenstein altyazılı fragman izle


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)