Witcher 3’ün grafikleri düşürüldü mü ?

Witcher 3:Wild Hunt‘ın grafikleri düşürüldü mü ? Sorusuna Youtube üzerinden bir kullanıcının yorumu üzerine yanıt; CD Projekt RED’den Marcin Momot ‘tan geldi.

İlk önce konusu geçen ve büyük ilgi gören, The Witcher 3:Wild Hunt TGA 2014 tanıtım videosunu izlemenizi öneririm.

İşte o tanıtım videosu;

Oyuncular bu cevapla tatmin oldu mu sorusuna yanıt vermek bir o kadar da zor olsada oyunun tanıtım videosu etkileyici gibi duruyor.Kullanıcının yaptığı yorum ise şu şekilde;Grafiklerdeki düşüş gerçek. Baştan inanmamıştım ama şu anda çok net biçimde gözüküyor. Her şeye rağmen fragman her türlü güzel gözüküyor ve oyunun çok başarılı olacağı kesin.

Bu yorumdan kısa bir süre sonra ise yanıtı CD Projekt RED’den Marcin Momot ‘tan geldi.CD Projekt RED’den Marcin Momot ‘ın yanıtı şu şekilde;“Sanırım bir açıklama yapmanın vakti geldi. Ne yazık ki YouTube’un uyguladığı garip video sıkıştırma yönteminin kurbanı olduk. Şu anda bu sorunu çözmeye ve daha yüksek kalitede bir video yüklemeye çalışıyoruz. Gerçekte bu video çok daha kaliteli duruyor. Kesinlikle grafiklerde bir düşürme söz konusu değil. Ben oyunu her gün görüyorum ve her gün hayran kalıyorum.”

İşte düşüşe bir örnek;

56

Suçu sadece Youtube’ye atmak doğrumu bilinmez ama bu cevap çoğu oyuncuyu tatmin etmiş gibi gözüküyor.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)