Wolfteam Ateş ve Barut Yaması

Wolfteam’e 12 Aralık tarihinde adım atan yepyeni bir Yama sizlerle! Av Mevsimi’nin sona ermesiyle birlikte Ateş ve Barut yaması sizlerle oldu. Ateş ve Barut Zamanı! Yeni haritalar, silahlar ve daha bir çok şey bu yamada sizlerle buluşuyor. Buna ek olarak Av Mevsimi’nin bitişi ile de Ateş Barut’a uygun bir logo da Wolfteam’e giriş yaptı. Wolfteam logosunun karakteristik özellikleri ve hatları değiştirilmeden, Ateş ve Barut’a uygun bir şekilde yeni logo tasarlanarak bizlere sunuldu. Christopher Smith ve Pedro Gomes ise bizlerin en çok oynamayı sevdiğimiz karakterler. Ateş ve Barut yaması ile gelen karakterlerle birlikte bu eski karakterler göz önünden kaybolacak gibi duruyor.

Buna ek olarak yeni haritaların gelişi ile de Hangar haritası kaldırılıyor. Haritalarda olağan üstü değişiklikler göremesek de gece ve dolunay ögeleri göz kamaştırır nitelikte. Pain Labr. haritası yeni bir tasarımla bu yamanın en beğenilen haritalarından biri olacak gibi duruyor. Daha modern bir görünümle karşımıza çıkacak Pain Labr. bakalım oyuncular tarafından beğenilecek mi ?

Silahlara gelince;  “RPZ-7” olarak bilenen kurt savar yeni yama da en beğenilen silahlardan biri olacakken,  “TAB-15” hem dürbün hem de ok atabilme özelliği ile yeni yama da adından çok söz ettirecek. Ve hepinizin daha doğru yakın dövüş severlerin beğeneceği balta da bu yepyeni yamayla sizlerin olacak.

Wolfteam’in sizlere sunduğu muazzam bir etkinlik yer almakta;

Wolfteam ekibi, oyuna eklenen ve birbirinden değerli bu üç silahı yepyeni isimlerle oyunda konumlandırmak istiyor. Bunun için düzenlenen bir etkinlik de var. “Wolfteam’de Adını Sen Koy!” Wolfteam oyuncularının isim önerilerini toplayacak olan ekip, yaptıkları etkinlik ile yaratıcı olanları değerlendirecek. Birinci seçilen önerilerin sahipleri ise, o eşyanın 30 günlüğüne sahip oluyor olacak. Wolfteam dünyasında önerisi ve düşüncesiyle kalıcı olmak isteyenlerin gözü kulağı bu etkinlikte olacak gibi duruyor.  Üstelik yaratıcı önerisi ile bu silahlardan birine sahip olmak da cabası.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

4 Comments

 1. yuufmert

  Eylül 29, 2015 at 6:36 pm

  abi ates barut 30 günlük ve unicroom set 30 günük abi

 2. yuufmert

  Eylül 29, 2015 at 6:37 pm

  her seyden30 günlük

 3. yasin

  Aralık 19, 2015 at 4:31 pm

  Abi ateş barut gönder

  • yasin

   Aralık 19, 2015 at 4:32 pm

   Her seyden 30 günluk