World of Tanks Xbox One Platformu İçin Geliyor

Wargaming‘in free to play oyunu World of Tanks‘ın Xbox One platformu için çıkacağı resmi olarak onaylandı. İlk olarak 2011 yılında PC için çıkışını gerçekleştiren ücretsiz ve başarılı oyun World of TanksXbox One için resmi olarak duyuruldu.

Yaklaşık 1 yıl önce Xbox 360 oyuncuları ile buluşan başarılı yapım World of Tanks şimdi de Xbox One platformu için çıkış yapmaya hazırlanıyor. İnternete yayılan haberleri onaylayan WargamingWorld of Tanks‘ın Xbox One platformu için geliştirildiğini doğruladı. Oyun hakkında verilen bilgilere göre Xbox 360 kullanıcıları oyundaki kullanıcılarını Xbox One platformuna taşıyabilecekler. Xbox 360‘dan Xbox One platformuna taşıyabileceğiniz World of Tanks‘ın bu yıl içerisinde çıkış yapması bekleniyor.

Bu yıl içerisinde Xbox One kullanıcıları ile buluşacak olan World of Tanks’ın cross-platform özelliği sayesinde artık World of Tanks‘ı iki farklı konsolda aynı sunucular üzerinden oynayabileceksiniz. İki farklı konsoldan aynı anda oynayabileceğiniz World of Tanks’ın yeni yayımlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)