Yeni Call of Duty Oyunu Geliyor

Treyarch tarafından geliştirilen başarılı Call of Duty oyun serisine bir yenisi daha ekleniyor. Treyarch video oyun geliştirme şirketi resmi Twitter hesabından bir mesaj ile yeni bir Call of Duty oyununu geliştirdiğini duyurdu.

FPS oyunları arasında en çok oynanan serilerden biri olan Call of Duty serisine bir yenisi daha geliyor. Sevindiri haber serinin geliştici firması olan Treyarch‘den geldi. Treyarch video oyun geliştirme şirketi tarafından Twitter‘da paylaşılan bir mesaj da geliştirici firmanın yeni bir Call of Duty oyunu geliştirdiği yer alıyor. Treyarch‘ın Twitter’dan yeni bir Call of Duty oyununu geliştirdiğini duyurmasının ardından oyuncular heyecanlandı. Geçtiğimiz hafta internete sızan bir görselin ardından “Call of Duty: World at War 2’mi geliyor?” soruları çoğalmaya başladı.

Treyarch‘ın Twitter’dan yaptığı açıklamada yeni bir Call of Duty oyunu geliştirdiği yer alıyordu bu bilgide oyununun adının World at War 2 olabileceğini doğrular nitelikte. Call of Duty serisine devam edileceği veya yeni bir seriye geçileceği Activision ve Treyarch tarafından yapılacak olan yeni açıklamalarla belli olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)