Yeni eSpor Takımı SuperMassive Oyuncuları

Şüphesiz Türkiye geçtiğimiz son 2 yıl içerisinde eSpor alanında ciddi yatırımlar alarak ciddi başarılara imza attı, bu yatırımlar arasında en çok dikkate alınacak oyun ise League Of Legends olarak görülmekte. Geçtiğimiz sezonlar içerisinde Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden birisi olan Beşiktaş bu alanın ciddiyetini anlamış ve eSpor alanına adım atarak bir takım oluşturmuş ve başarılara imza atmıştı. Son günlerde ise bir çok eSpor takımından ayrılık haberleri gelmiş yeni bir takımın kurulacağına dair söylentiler çıkmıştı. Merakla beklenen takım ise geçtiğimiz günlerde adını ve kuruluşunu duyurdu. SuperMassive ismi ile lige giriş yapan eSpor takımı sağlam oyuncu kadrosu ve hedefleri ile eSpor alanına başarılı bir şekilde giriş yapacağını şimdiden hissettirdi.

SuperMassive kadrosu, arasına katılan başarılı oyuncular hakkında bilgi vermek gerekirse, Beşiktaş eSpor kulübü üst koridor oyuncusu Berke “Thaldrin” Demir, Dark Passage orta koridor oyuncusu Koray “Naru” Bıçak, kısa sürede tanınan, League Of Legends takipçilerin fazlasıyla desteklediği Mustafa Kemal “DumbleDoge” Gökseloğlu, daha öncesinde takımına değişiklik yaparak HWA kadrosuna katılan Cihat “FabFabulous” Karakaya ve orman rolünde Furkan “Stomaged” Güngör yer alıyor.

SuperMassive eSports resmi facebook hesabından yaptığı duyuruda ise takımında yer alan oyuncu ve ekip arkadaşlarını aşağıdaki gibi listeledi.

Tüm eSpor severlere merhaba,

League of Legends şampiyonluk liginde mücadele edecek Türkiye’nin önde gelen girişimcileri Hakan Baş ve Kaan Karamancı işbirliği ve ülkemizi uluslararası eSpor arenasında en iyi şekilde temsil etme hedefiyle kurulan takımımız SuperMassive eSporu sizlere duyurmaktan onur duyarız.

SuperMassive oyuncuları, kadrosu

supermassive-oyuncuları-kadrosu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,50 out of 5)