Yeni MARVEL dizisi Ajan Carter, Agent Carter

Agent carter film konusu, agent carter izleyici yorumları, müzikleri, oyuncuları.

Zaman geçtikte, elimizde olan, ölmeden önce izlenilmesi gereken diziler ve filmler tükendikçe, bir de üstüne film serilerinin ve kitaplarının bittiğini hatırladıkça, biz sinema severlerin büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı aşikar bir durum. Neyse ki yerli TV dizilerini saçma buluyor ve TV başında 1 saat bile geçiremiyorsanız yabancı diziler imdadınıza hızır gibi yetişiyor. Bu sinema sektöründe sayılı sevdiğim yapımcılar arasında yer alan Marvel Comics firması son olarak yeni bir dizinin haberini bizler ile paylaştı, Kaptan Amerika ve Agent Of S.H.I.E.L.D dizisinden tanıdığımız Peggy Carter isimli karakterimizin zamanına, geçmişe geri dönüyoruz.

Öylesine mükemmel bir şekilde senaryo yazıp bağlantı kurmak kolay olmasa gerek keza, Kaptan Amerika serisi ile birlikte, Yenilmezler(Avengers), Agent Of S.H.I.E.L.D dizisi hepsi bir biriyle bağlantılı durumda, birde çok merak ettiğimiz konu Kaptan Amerikanın ölümünden sonra gerçekleşen olaylar yani S.H.I.E.L.D’ın kuruluşu ve geçen zaman içinde yaşanan olaylardı.

ajan carter kimdir konusu

Agent Carter, Ajan Carter yüksek ihtimalle, Kaptan Amerikanın ölümünden sonra gerçekleşen olaylara, S.H.I.E.L.D’ın kuruluşuna ve düşmanlarına karşı verdiği mücadeleyi konu alacak, farklı bir zamanda geçmesi büyük bir ilgi ile karşılamamı sağladı. Bu diziden neler mi bekliyorum ? Alt paragraftan devam edelim o zaman 🙂

Ajan Carter konusu, bu dizi de bizleri neler bekliyor ?

Şöyle düşünün, Kaptan amerika ve Yenilmezler ikisi de seri filmleri S.H.I.E.L.D dizisini zaten söylemiyorum izleyen bilir 🙂 Ha bu arada Ajan Carter dizisinin Ironman ile bağlantısınında dolaylı yönden olduğunu söylemeyi unuttuk, Ajan Carter zamanında Ironman(demir adam)’ın babası Howard Stark’da karşımıza çıkacak gibi, oğlunun böylesine manyakça şeyler yaptığı günümüz evreninde, babasının geçmişte nasıl kök söktürdüğünü hayal edebilirsiniz sanırım ? Zaten S.H.I.E.L.D dizisinde eski S.H.I.E.L.D ajanlarının kullandığı silah ve eşyaları görme imkanımız oldu, zamanı düşünüldüğünde hepsinin kök söktüren cihazlar olduğunu söyleyebiliriz, bu cihazlar ve o zaman ki teknolojik gelişmeler tamamiyle ayrı bir merak konusu zaten.

Agent Carter, Ajan Carter çıkış tarihi

Reklamlardan ve tanıtımlardan edindiğimiz bilgi kadarıyla dizinin pilot bölümü, 6 Ocak 2015 tarihinde ABC kanalında yayınlanacak, yani haftaya salı günü.

Konu uzamasın, TV’de geçen reklamı sizlerle paylaşalım ve pilot bölümü merakla beklemeye devam edelim, dizi listemize yeni bir satır ekleyip Ajan Carter’ı yazalım 🙂 .

Ajan Carter Fragmanı izle.

Dizi oyuncuları

Hayley Atwell, Enver Gjokaj, James d’Arcy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

2 Comments

  1. Nur POYAR

    Ocak 1, 2015 at 5:59 pm

    Shield geçmiş en çok merak ettiğim konular arasındaydı bu tatlı bayan ile birlikte bu merakımız geçecek gibi merakla bekliyorum, sitenizde çok güzel.

  2. Sezen DURU

    Ocak 6, 2015 at 10:35 am

    Listeme bu diziyi kesinlikle bende ekleyeceğim. Gerçekten mükemmel görünüyor çok hareketli! Marvel yapıyor gerçi olsun o kadar.. Bilgilendirme için teşekkürler.