Yeni MR. Robot Dizisi tanıtım konusu

Mr. Robot dizi konusu, oyuncuları, yorumları, müzikleri

Mr. Robot, belki de son zamanlarda izleyiciler ile buluşan, en gerçekçi ve gelecek potansiyeli olan en önemli dizilerden birisi. Geçtiğimiz hafta pilot bölümü yayınlanan dizimizin türü, dram ve suç kategorisinde yer almakta. Öncelikle dizi konumuzdan biraz bahsetmek istiyorum.

MR. Robot Dizi Konusu, Yorumları

Geçmişte aile içi şiddete maruz kalmış, sosyal ilişkilerden yoksun olarak karşımıza çıkan baş rol karakterimiz Elliot, bir siber güvenlik firmasında, güvenlik uzmanı olarak çalışmaktadır. İşini en iyi şekilde yapan Elliot, kullandığı ilaç ve uyuşturuculardan mı bilinmez, psikolojik sorunlarını uç noktada yaşayan bir karakter. Gündüzleri güvenlik firmasında çalışan Elliot, geceleri ise kural tanımayan, bozuk dünya düzenine karşı çıkıp, ailesine, eşine yada topluma zarar verdiğini düşündüğü kişileri internet ve bilgasayar ortamındaki araçları kullanarak yoketmeye çalışan bir bilgisayar korsanıdır(hacker). Son olarak çalıştığı firmanın hizmeti sağladığı sistemlerin saldırı alması ile birlikte Elliot bu saldırıya karşı önlem aldığında bir ikileme düşer, bu ikilem Elliot’ı büyük bir hacker grubunun organizasyonuna dahil edecek ve işler daha farklı bir boyut kazanmaya başlayacaktır.

mr-robot-sahneleri

Açıkcası başroldeki karakterimiz Rami Melek, Alacakaranlık film serisi olsun, Müzede bir gece gibi filmleri olsun, oldukça sempatik ve potansiyeli olan bir oyuncu, Mr. Robot filmdeki Elliot karakterini de oldukça güzel bir şekil oynadığını söyleyebiliriz. Her ne kadar böylesine konulara sahip dizilerin, diğer tüm dizilerde olduğu gibi, anlaşılamamasından yada kurulu düzenleri sorgulamayı konu edindiğinden ömürleri çok kısa olsa da, umuyorum ki MR. Robot dizisinin ömrü uzun olacak, sağlam bir çıkış ile izleyeciler ile buluşan dizimizin yeni bölümlerini merakla bekliyoruz. Aşağıdan dizi oyuncuları hakkında bilgi edinebilir, fragmanı izleyebilirsiniz.

MR. Robot Dizisi oyucunları

mr-robot-dizi-oyunlari

MR. Robot Dizisi fragmanı izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)