Yenilmez 2 Ultron Çağı Yorumları

Yenilmezler 1 filminde dünya bir uzaylı saldırısına maruz kalmıştı, normal bir askeri güç ile bu duruma karşı koyulamayacağını anlayan S.H.I.E.L.D. eski bir kahraman programı aktif etmiş ve dünya üzerindeki en güçlü ve davranışları itibariyle en istikrarsız ekibi bir araya getirmişti.İlk başta birbirine uyum sağlayamayan ekip sonunda birlik olmuş ve dünyayı büyük bir felaketten kurtarmıştı.

Yenilmezler 2 Film yorumları

Yenilmezler 2 Ultron Çağı bölümünde ise birinci saldırının üzerinden çok bir zaman geçmemiştir. Iron Man (Tony Stark) önderliğinde bir grup kahraman eski ve etkili olabileceklerini düşündükleri bir barış programını aktif etmek isterler. Fakat işler beklendiği gibi gitmeyecek, kötü niyetli bir yapay zeka olan Ultron’un eline güç geçmesi ile birlikte dünyayı büyük bir felaket daha bekleyecektir. Tüm bu sorunlar yaşanırken kahraman grubu içerisinde sıkıntılar meydana gelecek ve filme yeni güçleri olan yeni kahramanlar dahil olacaktır.

2015 Yılının en çok beklenen filmler arasında başlarda yer alan Yenilmezler 2 Ultron Çağı belki de bu sene içerisinden izleyebileceğimiz bilim-kurgu türündeki en iyi filmler arasında yer alıyor. 1 Mayıs’ta vizyona girecek filmimizin oyuncularına ve müziklerine konu sonunda ulaşabileceğiniz gibi filmin fragmanı da aşağıdaki gibidir, iyi seyirler dilerim.

Yenilmez 2 Ultron Çağı Fragmanı

Yenilmez 2 Ultron Çağı Oyuncuları

yenilmez-2-ultron-çağı-oyuncuları

Yenilmez 2 Ultron Çağı Müzikleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)