Yeraltındaki Dehşet Rek’Sai PRO Rehberi

Rek’Sai rün ve kabiliyet dizilimi, Rek’Sai build, Rek’Sai solotop build, nasıl oynanır

Geçtiğimiz günlerde vadinin yeni şampiyonu Rek’Sai tanımını detaylı bir tanıtım yapmıştık, ilk izlenimler sonrasında vadiye gelmesiyle birlikte bu sayfadan Rek’Sai hakkında tavsiyelere, rehber, rün dizilimi ve kabiliyet sayfası hakkında detaylı bilgiye erişebileceksiniz. Üst koridor ve ormancı olarak vadi de görmeyi beklediğimiz Rek’Sai farklı tema da takım kompozisyonlarının kurulması ve unutulan şampiyonların Counter mantığında tekrardan gündeme gelmesi için büyük bir fatkör olacak.

İlerleyen günlerde, Rek’Sai rehberine buradan erişebilirsiniz, görüşmek üzere.

Güncelleme  11.12.2014 : Söz verdiğimiz üzere Rek’Sai için kabiliyet, rün dizilimi ve eşya seti için rehber eklendi. PBE sunucusunda üyeliği olan arkadaşlar deneyebilir ve görüşlerini bizlerle paylaşabilirler, ormanda çok aktif bir şekilde rol alan Rek’Sai için uyguladığımız eşya ve kabiliyet dizilimi ile en yüksek düzeyde fayda sağladık.

Rek’Sai rün dizilimi

rek'sai rün dizilimiRek’Sai kabiliyet sayfası dizilimi

reksai-kabiliyet-sayfası-dizilimi

Rek’Sai yetenekleri ve sıralaması

reksai-yetenekleri

Rek’Sai eşya seti, itemları

reksai-eşya-dizilimi

Rek’Sai rehberi

Video ekipteki arkadaşlar tarafından hazırlanmadı, incelemeye kadar güncelleme olarak eklediğimiz bir video, iyi seyirler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2 Comments

 1. Meriç Gelincik

  Aralık 24, 2014 at 5:08 pm

  Merak ile takip ettiğim oyunlardan birisi. Ancak inceleme vidosunun sol üst köşesinde ki arkadaşa illet oldum 🙂

  • Ümit GÜNEŞ

   Aralık 24, 2014 at 6:17 pm

   Doğrudur 🙂 Genelde oynanış videosu yayınlayan kanal sahiplerinin farklı tarzları oluyor, bu da izleyen kişilere farklı gelebiliyor. Videosunu ekipten bir arkadaş çekerse eklemesini sağlayacağız.